Angielski do kawy

O co tu chodzi

ANGIELSKI DO KAWY to marka, dzięki której zbudujesz pewność siebie w języku angielskim – z przyjemnością i na luzie!

poleca
Bardzo polecam naukę angielskiego z Olą. Były to najlepsze lekcje w jakich do tej pory uczestniczyłam. Każda lekcja była przez Olę perfekcyjnie przygotowana, ciekawa i dopasowana do moich potrzeb. Tematy konwersacji były różnorodne, lekcja prowadzona w taki sposób, że naprawdę miałam okazję przez tą godzinę bardzo dużo mówić. Ola na bieżąco wyłapuje i zapisuje błędy popełniane w trakcie mówienia. Dzięki tym lekcjom zauważyłam znaczną poprawę w płynności wypowiedzi. Serdecznie polecam!
Lucyna Skrzypek
25/06/2022
poleca
Już od pierwszych zajęć wiedziałam, że będę chciała kontynuować lekcje z Olą, która sprawiła, że „przeprosiłam się” z angielskim. Dzięki jej zaangażowaniu, wiedzy i profesjonalizmie sprawniej, płynniej i pewniej komunikuję się w języku angielskim. Bardzo cenie sobie formę zajęć, która jest niesamowicie ciekawa i nie ma nic wspólnego z suchym wkuwaniem słówek. Ola przekazuje mnóstwo słownictwa, zwrotów które są przydatne w życiu codziennym oraz codziennej komunikacji, podchodzi indywidualnie do ucznia i jego potrzeb. Gorąco polecam lekcje z Olą😊
Adrianna Szkarupska
21/06/2022
poleca
Zdecydowanie polecam zajęcia z Olą. Wszystko zgadza się z opisem na jej stronie internetowej. Bardzo cenię w Oli umiejętność zwracania uwagi na potrzeby swoich uczniów i staranie się im sprostać, a nie podążanie jakimiś utartymi schematami nauczania. Ola była bardzo zaangażowana podczas zajęć, co dało się od razu wyczuć - interesujące tematy zajęć, rzeczywiście dużo mówienia i rozwijające prace domowe. Uczęszczanie na jej zajęcia, to była czysta przyjemność. Jeśli się zastanawiasz, czy się zapisać na zajęcia, to mogę powiedzieć tylko jedno: nie wahaj się!
Aleksandra Piętka
01/07/2021
poleca
Gdy pierwszy raz usłyszałam akcent Oli, wiedziałam, że chcę mieć takiego nauczyciela. Rozmowy kontrolowane to godzina nauki poświęcona w 100% na konwersacje. Bez straty czasu na oglądanie filmików, czytanki itp. Ola wyłapuje błędy i zapisuje je we wspólnym notatniku. Tematy konwersacji są ciekawe i bardzo życiowe. Na koniec praca domowa - tutaj mamy czytanki, filmiki, wypracowania i gramatykę - wszystko dopasowane do naszych potrzeb i sprawdzane przez Olę przed następnymi zajęciami. Pełen profesjonalizm - polecam z czystym sumieniem!
Karolina Kukuła
21/05/2021
poleca
Dlugo szukalam osoby, ktora naprawde bedzie wylapywac moje bledy w czasie mowienia. Nie tylko wypisywac je, lecz zwracac na nie uwage w trakcie, gdy mowie - wtedy mam szanse zmienic zdanie od razu, gdy je nadal pamietam. Ja nie cierpie pracowac z podrecznikiem, lubię gdy nauka jest naturalna i nie wiaze sie z cierpieniem (szkolne podreczniki i cwiczenia) - Ola bardzo fajnie sprostala moim niezbyt typowym wymaganiom. Ja jestem bardzo zadowolona, a mialam naprawde mnostwo roznych nauczycieli. Polecam z calego serca
Dorota Kmiecik
14/04/2021
poleca
Angielski z kawą i Olą zdecydowanie spełniły moje oczekiwania 🌸 skupiają się na rozmowie, a na właśnie najbardziej mi zależało. Po każdych zajęciach czuje się coraz pewniej w tym języku, ale przede wszystkim chciałabym podkreślić, że zajęcia są bardzo ciekawe, Ola jest zawsze przygotowana, czujna na błędy i bardzo inspirująca! Nauka w takim wydaniu jest przyjemnością, polecam każdemu ♥️
Oliwia Błachowicz
25/02/2021
poleca
Angielski z pasjonatką to tylko z Olą. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, świetny akcent, cudowna atmosfera oraz zaangażowanie. W trakcie rozmowy w przyjazny sposób poprawia i tłumaczy popełnione błędy. Tutaj nie ma gotowych schematów tylko indywidualne podejście, przy dawce dobrego humoru z interesującymi tematami oraz ciekawymi pracami domowymi. Dzięki Oli chce się zgłębiać tajniki językowe ;). Gorąco polecam lekcje z Olą jak również jej konto na Instagramie Angielski do kawy gdzie umieszcza ciekawostki językowe i dzieli się swoją pasją.
Justyna St
11/12/2020
poleca
Zajęcia z Olą są zachwycające! Przemiła atmosfera i ogromny profesjonalizm. Polecam bardzo serdecznie! 🙂
Ania Moczulska
02/12/2020
poleca
Kilka lat temu na Instagramie natknęłam się na konto Oli. Słysząc jej Stories pomyślałam, że nigdy nie miałam nauczyciela angielskiego z tak pięknym akcentem. Dlatego jak tylko pojawiła się możliwość lekcji, od razu zapytałam o wolny termin i nie żałuję :) W pakiecie dostajesz profesjonalizm, zaangażowanie, miłą atmosferę i ogromną wiedzę. Śmiem twierdzić, że połączenie tych cech jest na wagę złota dla każdego ucznia borykającego się z płynnością wypowiedzi! Z czystym sumieniem polecam Olę, w nadziei, że zawsze znajdzie dla mnie miejsce w swoim grafiku. 😉
Korne Lia
26/11/2020
poleca
Ola to, Proszę Państwa, bardzo porządny nauczyciel :) Z cierpliwością wysłuchuje moich angielskich wersji wywodów o sytuacji polityczno-społecznej, dyskretnie poprawiając i tłumacząc błędy. Bardzo podoba mi się pomysł personalizacji zajęć tak, aby tematyka była interesująca dla ucznia; dotyczy to także prac domowych. Kiedy wspomniałam, że przydałaby się mi powtórka z konkretnego tematu, dostałam ją od razu i od tego czasu kładziemy na tę kwestię nacisk. Polecam tego Allegrowicza! :D
Magdalena Sprawka
25/11/2020

Co tutaj znajdziesz?

  • PODCAST PO ANGIELSKU – moje odcinki ENGSPRESSO poprawią Twoją umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu, a także nauczą Cię nowych wyrażeń przydatnych na co dzień. Transkrypcję tych odcinków znajdziesz w formie postów na stronie głównej. W moim sklepie znajdziesz też e-book z transkrypcją 30 odcinków ENGSPRESSO oraz zeszyt ćwiczeń do podcastu, który oparty jest na pierwszych dziesięciu odcinkach ENGSPRESSO. A jeśli lubisz powtarzać za mną angielskie wyrażenia na głos i wciąż Ci mało, sprawdź mój najnowszy kurs audio.
  • READING – w zakładce ARTYKUŁY znajdziesz teksty na poziomie B1/B2 i B2/C1 z opracowanym słownictwem i ćwiczeniami, dzięki którym poszerzysz swój zasób słów.
  • E-BOOKI I KURSY ONLINE – to moje autorskie materiały, dzięki którym samodzielnie podkręcisz swój angielski. Natomiast jeśli też prowadzisz lekcje z języka angielskiego, moje materiały ułatwią Ci pracę i urozmaicą Twoje zajęcia.
  • PORADY – jeśli wciąż masz wiele pytań i wątpliwości odnośnie do nauki angielskiego, tutaj znajdziesz sposoby i rozwiązania, które polecam.
  • LEKCJE ONLINE – a jeśli chcesz w końcu pokonać blokadę przed mówieniem i po prostu płynnie komunikować się w języku angielskim, pomogę Ci w tym. Napisz na kontakt@angielskidokawy.pl lub wypełnij ten formularz.

Popijając pyszną kawę, poświęć chwilkę na naukę angielskiego. Taki rytuał wyrobi w Tobie nawyk uczenia się przez kilka minut dziennie i przyniesie efekty wcześniej, niż Ci się wydaje!

Godzina dziennie, czy nawet kilka godzin nauki języka w tygodniu, wydaje się sporym wyzwaniem. Często więc, ze względu na brak czasu i energii, odpuszczamy sobie jakąkolwiek naukę lub działamy ze słomianym zapałem.

A może by tak połączyć czynność, która dla wielu z nas jest na porządku dziennym, z kilkuminutową nauką angielskiego? Ile razy dziennie przeglądamy Internet, Facebook’a czy Instagram z kubkiem kawy w ręku? To już chyba współczesna rutyna…

Zatem robimy kawę (herbata czy woda z cytryną też mogą być) i wybieramy to, czego chcemy się dziś nauczyć. Nie myślmy nawet o tym, że się uczymy. My po prostu mimowolnie przyswajamy wiedzę przy kawie 😉

Wyświetlanie 13–13 z 13 wyników